Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Римма Белоцерковская объяснила, почему в Краматорске платят единый налог на старый расчётный счёт местного бюджета!

Автор: ochag от 27-07-2011, 22:07

Римма Белоцерковская объяснила, почему в Краматорске платят единый налог на старый расчётный счёт местного бюджета!

 

 

 То для того ,щоби змусити державні органи , а саме податкову визнати право у 2011р. платників єдиного податку користуватися всіма нормами Указу Президента України N 727/98 від 3 липня 1998 року «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» без виключення користуючись тим ,що це Указ пийнятий на підставі  перехідних положень Конституції України, має силу закону і діє до вступу в силу закону з цих питань , тобто закону про спрощену систему оподаткування ( а якщо його приймуть у цьому році , то він почне діяти з 2012р) тому  починаючи з 01.01.2011р. і до 01.01.2012р. ми маємо право жити по Указу та необхідно заповнювати платіжні документи про сплату єдиного податку в вказівкою про складові єдиного податку визначені у абз.7 п.2 Указу Президента України N 727/98 від 3 липня 1998 року , а саме : « єдиний податок у сумі____ грн. для перерахування Відділенням Державного казначейства України наступного дня після надходження коштів до місцевого бюджету- 43 відсотки; до Пенсійного фонду України - 42 відсотки; на обов'язкове соціальне страхування - 15 відсотків (у тому числі до Державного фонду сприяння зайнятості населення - 4 відсотки) для відшкодування витрат, які здійснюються відповідно до законодавства у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

  Ми  до 20.01.2011р. склали таку платіжку і заплатили по старому за Указом, правда  Ощадбанк не прийняв , прийняв –УкрСиббанк .

    І ,доречи підприємці ,які мають знайомих у Держказначействі та податковій говорять , що Держказначейство працює за Указом та  розділяє та перераховує і 43 відсотки до  місцевого  бюджету і 42 відсотки до ПФУ і 15 до соцфондів ,а ті ,хто  з підприємців проплатив по ПК у тих у податковій недоїмка. З цього висновок у Держказначействі сидять люди ,Які розуміють ,що ПК не може змінити Указ і тому вони зобов’язані діяти виключно по Указу , бо може спіткати участь , аля Тимошенко та Луценко і іже з ними.

      Додаткові відрахування до ПФУ платити не треба з 01.01.2011р. бо ЗУ про єдиний соціальний  статтю 106 ЗУ №1058  про пенсійні внески скасовано , тому  на цьому все з пенсійними внесками.

   Тому беріт і користуйтесь, а не жальтесь на судьбу.

 Єдиний соціальний   я особисто платити не буду, ( до речі перший платіж треба зробити до 20.03.2011р. за лютий , за січень ми проплатили у грудні у складі єдиного ,а порядку донарахувань  єдиного соціального до сплати єдиного  НЕМАЄ ) , бо  дійсно треба розібратися з рахунками соцфондів та ПФУ (на виконання функцій Пенсійного фонду , просто органу ( невідомо тільки чого )) за ЗУ №1058 , чому вони нікому не підзвітні та не підконтрольні , такі собі ЧОРНІ ДІРИ .

Кримінальна відповідальність  за несплату єдиного соціального починається з 470 000 гривень , щоби мені з моїми 10 робітниками заборгувати таку суму до  ПФ треба 18 років за цей час ми їх посадимо до тюрьми за ці художества, або викинемо з держави ,як у ТУНІСІ.

        За березень місяць доречі ми проплатили по старим рахункам з боєм , спочатку прийшлось перерахувати через рахунковий рахунок   безготівковим платежем  та отримати завірену печаткою банку платіжку ( тобто перевірити ,що старі рахунки є ) , а потім іти з платіжним доручення  у каси і через складення актів про відмову перахувати кошти куди хоче підприємець та написання скарг начальникам відділеннь банків у нас все-таки прийняли готівкові оплати фіксованого та єдиного на старі рахунки і до ДПІ та ПФУ кошти потрапили , перевірено.

       Тому платіть по старим  банківським рахункам   і тоді   вимагати порядок до нарахування  до єдиного соціального внеску , якого в них немає , А якщо такого порядку немає у нас немає обов'язку донараховувати.

    Знаєте ,можна бути жертвою і просто сидіти і нити ,а можна  бути ВЛАДОЮ у цій країні  та взяти законодавство і ним захиститись. І повірьте  завжди - ВИХІД є.


 

Рімма Білоцерківська, голова ГО «Правовий простір» , м.Сєвєродонецьк Луганської області


 

 Перелік  законодавчих актів в яких є посилання на призначення платежу 16050200

 

ПЕНСИОННЫЙ ФОНД УКРАИНЫ

 

Приложение N 2

к приказу Пенсионного фонда Украины

от 20 мая 2002 года N 38 

 

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

від 10 березня 2010 року N 78

 

   Про затвердження Інструкції про порядок складання органами Державного казначейства України форм звітності про виконання місцевих бюджетів

 

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

від 6 лютого 2009 року N 51

 

    Щодо затвердження Інструкції про порядок складання єдиних (місячних, квартальних та річних) форм звіту про виконання Зведеного бюджету України та зведених форм звіту про виконання Державного бюджету України та бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

 

 

 

 

 

 

 

                                                         До ДПА  в Луганській області

 

 

 Копія для повідомлення про оскарження  :        До ДПІ у м.Сєвєродонецьку

 

 

                                                                        Білоцерківського В.М.

                                                                        пров. Фабрічний ,32 ,

                                                                            м.Сєвєродонецька,

                                                                            93400, тел. 0501699214

 

                                                СКАРГА

   на рішення  ДПІ у м.Сєвєродонецьку Податкову  вимогу 16  від 01.03.2011р.

 

 

     05.03.2011р. мною субєктом підприємницької діяльності, що здійснює свою діяльність за спрощенною системою оподаткування обліку та звітності  відповідно до норм Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “, Білоцерківським Віктором Миколайовичем , було отримано  Податкову вимогу ?16 від 01.03.2011р.  про те ,що станом  на 28.02.2011р. сума податкового  боргу  за узгодженими  грошовими зобов'язаннями складає  361 грн. 58 коп.

    З таким документом , як Податкова вимога ?16 від 01.03.2011р.   ДПІ у м.Сєвєродонецьку не згоден з таких підстав.

По-перше , в ній підроблений факт наявності  узгоджених  грошових зобов'язаннь платника податків ,Білоцерківського В.М., у  сумі 361 грн.58 коп.  посадовою особою , заступником начальника ДПІ у м.Сєвєродонецьку  Багрінцевою М.І.

      Підстави вважати грошове зобов'язання узгодженим встановлені у ст.54 Визначення сум податкових та грошових зобов'язань  Податкового кодексу України , а саме :

“54.1. Крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.

54.2. Грошове зобов'язання щодо суми податкових зобов'язань з податку, що підлягає утриманню та сплаті (перерахуванню) до бюджету в разі нарахування/виплати доходу на користь платника податку - фізичної особи, вважається узгодженим податковим агентом або платником податку, який отримує доходи не від податкового агента, в момент виникнення податкового зобов'язання, який визначається за календарною датою, встановленою розділом IV цього Кодексу для граничного строку сплати податку до відповідного бюджету.

54.3. Контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо:

54.3.1. платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію;

54.3.2. дані перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках;

54.3.3. згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган;

54.3.4. рішенням суду, що набрало законної сили, особу визнано винною в ухиленні від сплати податків;

54.3.5. дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом;

54.3.6. результати митного контролю, отримані після закінчення процедури митного оформлення та випуску товарів, свідчать про заниження або завищення податкових зобов'язань, визначених платником податків у митних деклараціях.

 

54.4. У разі надходження від уповноважених органів іноземних держав документально підтверджених відомостей щодо країни походження, вартісних, кількісних або якісних характеристик, які мають значення для оподаткування товарів і предметів при ввезенні (пересиланні) на митну територію України або територію спеціальної митної зони або вивезенні (пересиланні) товарів і предметів з митної території України або території спеціальної митної зони, які відрізняються від задекларованих під час митного оформлення, митний орган має право самостійно визначити базу оподаткування та податкові зобов'язання платника податків шляхом проведення дій, визначених пунктом 54.3 цієї статті, на підставі відомостей, зазначених у таких документах.

54.5. Якщо згідно з нормами цієї статті сума грошового зобов'язання розраховується контролюючим органом, платник податків не несе відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов'язання і має право оскаржити зазначену суму в порядку, встановленому цим Кодексом”.

   Жодно з цих випадків ,що надавав  ДПІ у м.Сєвєродонецьку підстави вважати ,що сума 361 грн.58 коп.   є узгодженим боргом  не існує :

-звітність щодо  сплати єдиного податку  я ще не подавав і зобов'язаний її подати  тільки з 01.04.2011р. по 05.04.2011р.;

-виникнення податкового зобов'язання, який визначався   би за календарною датою, встановленою розділом IV цього Кодексу для граничного строку сплати податку до відповідного бюджету , сплата  єдиного податку за Указом  Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва“  не відноситься ;

-від уповноважених органів іноземних держав  не надходило документально підтверджених відомостей щодо країни походження, вартісних, кількісних або якісних характеристик, які мають значення для оподаткування товарів і предметів при ввезенні (пересиланні) на митну територію України або територію спеціальної митної зони або вивезенні (пересиланні) товарів і предметів з митної території України або території спеціальної митної зони, які відрізняються від задекларованих під час митного оформлення, митний орган має право самостійно визначити базу оподаткування та податкові зобов'язання платника податків шляхом проведення дій, визначених пунктом 54.3 цієї статті, на підставі відомостей, зазначених у таких документах.

- Якщо ж ДПІ у м.Сєвєродонецьку самостійно було нараховано суму грошового зобов'язання у сумі 361 грн. 68 коп. ,  то я,  як платник податків не несу  відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несу відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов'язання і маю право оскаржити зазначену суму в порядку, встановленому цим Кодексом, права  на  оскарження , як раї мене і було позбавлено ДПІ у м.Сєвєродонецьку  так ,як  повідомлення =рішення не складалось та мені не надсилалось .

-  Відповідно до 14.1.157. Податкового кодексу України  податкове повідомлення-рішення - письмове повідомлення контролюючого органу (рішення) про обов'язок платника податків сплатити суму грошового зобов'язання, визначену контролюючим органом у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законодавчими актами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, або внести відповідні зміни до податкової звітності.

-    Пунктом 14.1.175.  статті 14 Податкового кодексу  України визначено , що податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

-   Таким чином  сума 361 грн.58 коп.  не є податковим боргом , так як мною  самостійно не узгоджувалась шляхом подачі податкової декларації , а якщо ця сума була розрахована податковим органом мені для оскарження у вигляді податкового повідормлення -рішення не надсилалась  і тому  не існує  узгодженої суми податкового боргу у розмірі 361 грн. 58 коп. та підстави для складення  Податкової вимоги ?16 від 01.03.2011р.

-По-друге, відповідно до діючого законодавства України з 01.01.2011р. мною , суб'єктом підприємницької діяльності ,Білоцерківським Віктором Миколайовичем , було прийнято рішення залишатися платником єдиного  податку  відповідно до  норм Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “ ,  який прийнятий Президентом України на підставі пункту 4 Розділу XV «Перехідних положень» Конституції України та має силу закону  і діє до набрання чинності законом, прийнятим Верховною Радою України з цих питань.

-  Зміни до  Указу Президента “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “ міг внести виключно Президент України на протязі трьох років з набрання чинності Конституцією України до 28.06.1999р.  і цей термін вже минув тому ні Президент України,  ні Верховна рада  України  нормами Податкового кодексу України підрозділу 8 Прикінцевих положень не можуть вносити зміни в Указ Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “ .

-    А  так як закону України з питань спрощеної системи оподаткування ще не прийнято , то норми  Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “ діють на теперішній час в повному обсязі , що підтверджується  Указом Президента “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва“  роздрукований з офіційного веб-сайті Верховної Ради http://portal.rada.gov.ua/   .

-     Отже мною з огляду на вищезазначене було сплачено 960  гривень  єдиного податку за платіжним дорученням  ?147 від 17.02.2011р. , що додається.

   Тим більш ,що норми Податкового кодексу України  наберуть чинність з 01.01.2012 р. відповідно до абз.9 ст.1 Встановлення і скасування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів ЗУ «Про систему оподаткування» , який діяв до 31.12.2010р.   «Зміни і доповнення до цього Закону, інших законів України про оподаткування стосовно надання пільг, зміни податків, зборів (обов'язкових платежів), механізму їх сплати вносяться до цього Закону, інших законів України про оподаткування не пізніше, ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року і набирають чинності з початку нового бюджетного року».

   Пунктом 4.1.9 статті 4. Податкового кодексу України, який діє з 01.01.2011р.  встановлені  основні засади податкового законодавства України, а саме : стабільність - зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року.

     Поняття  бюджетного періоду  визначено п.1 ст.2 Бюджетного кодексу України , як таке , що  становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.

    Податковий кодекс України   прийнятий  02.12.2010р.   та оприлюднений   у офіційному  засобі масової інформації  Голос України,  04.12.2010 N 229-230  та  відповідно  пункту 1 Розділу  XIX. Прикінцевих положень  Кодекс набирає чинності з 1 січня 2011 року , таким чином на момент  оприлюднення 04.12.2010р.  був  бюджетний  2010 рік  і таким чином, якщо рахувати , що з дня 04.12.2010р. не пізніше ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року це може бути  виключно з 01.01.2012р. тому такі норми   набирають чинності з початку нового бюджетного року 01.01.2012р. відповідно до абз.9 ст.1 ЗУ «Про систему оподаткування», що ж стосується пункту 1 Розділу  XIX. Прикінцевих положень  Кодекс  в якому вказано момент   набрання чинності 01.01.2011р. Податкового кодексу України  то цією нормою   вносяться  зміни до  інших законів України про оподаткування з 01.01.2011р.  і так як вони  не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти  ці нові правила та ставки, то  новим  бюджетним періодом для цих змін є  також  найближчий бюджетний рік ,Який починається з 01.01.2012р. відповідно до п. 4.1.9 статті 4. Податкового кодексу України і так само з 01.01.2012  починає діяти  Податковий кодекс відповідно до  Бюджетного кодексу   України  п.3 статті 27 , яким також встановлено , що «Закони України або їх окремі положення, які впливають на показники бюджету (зменшують надходження бюджету та/або збільшують витрати бюджету) і приймаються після 15 липня року, що передує плановому, вводяться в дію не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим».

     Податковий кодекс України    починає  діяти виключно з 01.01.2012р.  відповідно до норм трьох законодавчих актів :  абз.9 ст.1 Встановлення і скасування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів ЗУ «Про систему оподаткування» , пункту 4.1.9 статті 4. Податкового кодексу України та пункту 3 статті 27  Бюджетного кодексу   України і таким чином  на 02.02.2011р.  у   посадової особи   ДПІ  м.Сєвєродонеька не було повноважень встановлених   ст.20 ,59, 60 Податкового кодексу України , як вказано в Податковій вимозі ?16 від 01.30.2011р.  Її складати .

   Але не зважаючи на це 01.03.2011р.  заступник  начальника  М.І.Багрінцева  ДПІ у м.Сєвєродонецьку  було принято Рішнням  Податкова вимозі ?16 від 01.30.2011р.  про те ,що станом  на 28.02.2011р. сума податкового  боргу  за узгодженими  грошовими зобов'язаннями складає  361 грн. 58 коп.і підлягає сплаті  фізичною особою підприємцем , Білоцерківським  Віктором  Миколайовичем.

   Якщо врахувати ,що нормами  пункту 1 Розділу  XIX. Прикінцевих положень    Податкового Кодексу  України   надані такі  повноваження  посадовій особі ДПІ у м.Сєвєродонецьку    діяти з 01.01.2011р. за   підпунктом “в” пункту 184.1 статті 184  Податкового кодексу України    то відповідно до норм  підпункту 4.1.4. пункту 4.1 ст.4 Податкового кодексу  України  ,щодо мене  платника податку діє  “презумпція правомірності рішень платника податку в разі, якщо норма закону чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі закону, або якщо норми різних законів чи різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов'язків платників податків або контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу”.

    На мою користь, платника  єдиного податку  з підприємницької діяльності фізичних осіб за нормами  Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “ , Білоцерківського В.М., говорять три норми законодавства України :  абз.9 ст.1 Встановлення і скасування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів ЗУ «Про систему оподаткування» , пункту 4.1.9 статті 4. Податкового кодексу України та пункту 3 статті 27  Бюджетного кодексу   України на користь  заступника начальника ДПІ у м.Сєвєродонецька , що він має  право застосувати до мене норми ст. 10, 20 ,59 та 60 Податкового кодексу України , як до платника єдиного податку з фізичних осіб  говорить одна норма пункту 1 Розділу  XIX. Прикінцевих положень    Податкового Кодексу  України   ,  внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу то вважаю ,що маю право на застосування до мене норм 4.1.4. пункту 4.1 ст.4 Податкового кодексу  України про  презумпцію правомірності прийнятого  мого рішення , про залишення, ПП Білоцерківського В.М. , платником  єдиного податку  з підприємницької діяльності фізичних осіб за нормами  Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “ .

   Таким чином  вважаю , що Рішення  ДПІ у м.Сєвєродонецьку  Податкова вимога ?16 від 01.03.2011р.  має бути скасоване   та вирішене на мою користь з залишенням  з 01.01.2011р. мене , приватного підприємця , Білоцерківського В.М., платником  єдиного податку  з підприємницької діяльності фізичних осіб за нормами  Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “ .

        На підставі вищезазначеного і керуючись абз.9 ст.1 ЗУ «Про систему оподаткування» , пунктом  4.1.9 статті 4. , ст.10 ,20 ,54 59 та 60 Податкового кодексу України ,  пунктом  3 статті 27  Бюджетного кодексу   України,    пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 та ст.  56 ПК України

                               ПРОШУ:

1.скасувати  рішення  ДПІ у м.Сєвєродонецьку  Податкову вимогу ?16 від 01.03.2011р. ;

2.відновити моє право , ПП Білоцерківського В.М., мати з 01.01.2011р.  статус платника єдиного податку  з підприємницької діяльності фізичних осіб за нормами  Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва “  .

 Додатки:

1Копія Свідоцтва про сплату єдиного податку  серія ______ ?____________ від “___”_______________ 2011р. завіреного сирою печаткою ПП Білоцерківського В.М.

22.  Копія  Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи -підпримця серія ВЩ ?113384 завірено  сирою печаткою ПП Білоцерківського В.М. - 1 аркуш;

3.Копія Податкової вимоги ?16 від 01.03.2011р. ДПІ у м.Сєвєродонецьку-1 аркуш;

14.Копія платіжного доручення ?147 від 17.02.2011р. про сплату єдиного податку у сумі 960 грн. 00 коп -1 аркуш.

 

15.03.2011р.                                                                      В.М. Білоцерківський

 

 

 

 

 

 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ в м. Сєвєродонецьку

93400, Луганська обл., м. Сєверодонецьк, вул. Енергетиків, 72   тел./факс 2-36-23

 

 

 

 

На №  _від_

 

ПП Білоцерковському В.М.

 

м. Сєверодонецьк пров. Фабрічний, 32

 

 

 

 

Шановний Вікторе Миколаєвичу!

 

     ДПІ в м. Сєвєродонецьку, розглянувши Вашу Скаргу на рішення ДПІ в м. Сєвєродонецьку Податкову вимогу № 16 від 01.03.11, вхідн. від 16.03.11 № 1349/3 повідомляє, що податкова вимога №16 від 01.03.11, виставлена Білоцерковському Віктору Миколаєвичу на суму 361,58 грн. вважається відкликаною.

      Також повідомляємо, що станом на 30.03.11 Ви являєтеся платником єдиного податку у відповідності до Свідоцтва про сплату єдиного податку № 319169, виданого ДПІ в м. Сєвєродонецьку згідно з Указом Президента України від 03.07.98 № 727 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» на підставі заяви від 09.12.10№811.

 

 

 

  В.о. начальника ДПІ в

  м.Северодонецьку                                                                                             Борзов О.М.

 

 

 

Кривой Рог, Украина - протестует

 

 

 

 

 Кривой Рог, Украина - протестуетКривой Рог, Украина - протестует


Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.