Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Проект вимог на спільну акцію від 6 жовтня 2012 року

Автор: ochag от 3-10-2012, 22:00

Проект вимог на спільну акцію від 6 жовтня 2012 року

 

 

 

Вимоги криворізької громади

до виконавчої влади, як на місцевому рівні так і до вищих органів влади

 

   У даний час в зв’язку з виборами до парламенту України, всі кандидати, як мажоритарні самовисуванці, а також кандидати від партій, обвинувачуючи один одного у найтяжчих гріхах пруться до вищого законодавчого органу влади.

   За весь час управління державою, умисно створювалися колізії у законодавстві аби можна було безкарно розкрадати бюджетні кошти нашого народу. На даний час, завдяки «мудрому» керівництву державою, багато підприємств переданих «ефективному власнику» ліквідовано. На всіх рівнях влади процвітає корупція. Більшість можновладців та партійних бонзі дана ситуація влаштовує, так як можна безкарно розкрадати суспільне багатство виводячи його в офшори та створюючи потім Межигірья.

   Ліквідувавши свої підприємства, як важкої так і легкої промисловості наша держава стала залежна від імпорту, тим самим збагачуючи інші держави. У зв’язку із закриттям свого виробництва товарів народного вжитку наша держава до 20 відсотків населення зробила безробітними, що здешевило робочу силу, та надало можливість можновладцям маніпулювати чинним законодавством на користь олігархічним кланам.

   Створені, в першу чергу Податковим кодексом, умови примусили багатьох чесних виробників вийти в тінь, аби якось вижити. На даному тлі створилася система корупційних схем, яка повністю задовольняє потреби окремих членів українського суспільства. Дана система призводить до анархії і повного розвалу державності України. Силові органи вимушені захищати не правопорядок у державі, а можновладців, які один одного бояться і конкурують між собою. Громадянам, на утриманні яких знаходяться всі владні структури, доводиться, аби вижити, продавати за дешево свою працю і розум. Молодь тікає за кордон, так як тут у рідній державі вона зайва. Батьківщину любить весь народ, але саму державу ненавидить!

   За період незалежності України ані жодного робітника, доярку чи землероба не нагороджено найвищими державними нагородами.  Отже згас патріотизм, народ стає космополітом, тобто безхатченком. А все тому, що можновладці забули своє призначення – служити народу!

   Отже з огляду на викладене вимагаємо:

 1. Не копирсатися у Конституції України як свиням у гної, а лишити її у тому вигляді в якому вона була створена у 1996 році.

 2. Надати можливість громаді України відставки Президента, депутатів усіх рівнів, державних службовців на місцях шляхом референдуму, що проводиться повідомленням.

 3. В країні повинен бути один особливий статус – громадянин України!

 4. Припинення практики «добровільних пожертв» у освіті та медицині, які повинні стати дійсно безкоштовними.

 5. Встановити державне медичне страхування учасників бойових дій та ліквідаторів Чорнобильскої катастрофи.

 6. Виконувати у повному обсязі норми Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи», «Про статус і соціальний захист дітей війни».

 7. Скасування Закону України про засади мовної політики»

 8. Безумовне виконання рішень судів стосовно соціального та пенсійного забезпечення дітей війни, учасників бойових дій, чорнобильців.

 9. Розробку нового Податкового кодексу на базі концепції Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Спілки офіцерів України та Спілки ветеранів України(додаток 1)

 10. Скасування пенсійної реформи у тому вигляді в якому вона існує, стосовно обмеження пенсійного забезпечення. Тобто в обов’язковому порядку заробіток підприємців та інших громадян, для нарахування пенсій брати за вигідний для них період праці. Виконати повну перевірку діяльності та ліквідацію Пенсійного фонду України.

 11. Забезпечення середньоєвропейської відсоткової ставки по кредитам та депозитам комерційних банків.

 12. Передати міські ринки у комунальну власність, та припинити практику «добровільних пожертв» на будівництво та реконструкцію торгових місць, що припинить практику тіньової орендної плати торгівельних площ.

 13. Негайне визволення та повна реабілітація політичних в’язнів.

 14. Допомога по безробіттю та стипендії на рівні прожиткового рівня для працездатних осіб.

 15. Повну люстрацію доходів та видатків державних службовців.

 16. Зупинення відтоку молоді отримавшої освіту за державний кошт, за кордон. Тобто повне забезпечення вказаної молоді робочими місцями та житлом.

 17. Виборність суддів, прокурорів населених пунктів, начальників УВС населених пунктів та реформування правоохоронних органів.

 

 

ВГОІ «Союз чорнобиль Україна»

Партія ветеранів Афганістану

Ліга підприємців Кривого Рогу 

 

Додаток 1


КОНЦЕПЦІЯ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

від Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України


Принципи оподаткування:

1. Рівень ставки оподаткування повинен встановлюватися з врахуванням можливостей платника податку, тобто рівня доходів.

2. Необхідно докладати всіх зусиль, щоб оподаткування доходів носило одноразовий характер. Неодноразове обкладання доходу або капіталу є неприпустимим.

3. Обов’язковість сплати податків. Податкова система не повинна залишати сумнівів у платника податку щодо невідворотності платежу.

4. Система і процедура сплати податків мають бути простими, зрозумілими та зручними для платника податку та економічними для установ, що стягують податки.

5. Податкова система має бути гнучкою та легко адаптованою до змін у суспільно-політичних потребах.

6. Податкова система повинна забезпечувати перерозподіл створюваного ВВП та бути ефективним інструментом державної економічної політики.

Проблеми існуючої податкової системи

  Податкова система не сприяє внутрішньому товарному виробництву

 ПДВ виявився надзвичайно корупційним та неефективним механізмом як з точки зору окремого підприємства, так і з точки зору держави

  Обтяжливі нарахування на заробітну плату, забюрократизованість та зарегульованість економіки загнали в тінь більше 50% вітчизняної економіки

  Складність, обтяжливість адміністрування податків роблять малий бізнес не конкурентоздатним

  Офшорні інструменти стали звичним засобом уникнення оподаткування великим бізнесом

  Серйозне відставання у впровадженні механізмів електронного урядування

 

Мета реформування

  Перехід експорт-орієнтованої економіки до економіки розвинутої внутрішньої економіки та економіки високого внутрішнього попиту

  Мінімізація корупції

  Вирішення проблеми неефективної структури економіки

  Вирішення проблеми наповнення пенсійного фонду

Інститути реформування

  Зменшення вдвічі нарахувань на заробітну плату для працівників підприємств

  Повна відміна ПДВ

  Введення податку на придбання

  Зменшення прибуткового податку з фізичних осіб

  Законодавча заборона використання офшорних схем вітчизняним бізнесом

  Реанімація інституту банкрутства

  Відмова від кредитів МВФ та пошук зовнішньої підтримки структурних реформ в Україні

Реформування методів адміністрування податків і зборів (обов'язкових платежів)

Передбачається приведення нормативно-правової бази адміністрування у відповідність з такими принципами:

  Розгалуження функцій контролюючих органів та органів стягнення податків і зборів (адміністраторів податків). Виключення у адміністраторів податків функцій контролюючих органів.

  Встановлення порядку, за яким планові перевірки провадяться за планом-графіком, що затверджується Державною податковою адміністрацією відповідно до встановленого ступеню ризику платників податків. За цим планом-графіком здійснюються невиїзні перевірки.

  Виїзні перевірки можуть бути лише неплановими і провадяться за рішенням суду за виключних підстав, визначених законом.

  Поширення на дії контролюючих органів вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності.

  Установлення відповідальності платників податків та посадових осіб платників податків - юридичних осіб за порушення норм податкового законодавства та запровадження санкцій відповідно до ступеня суспільної небезпеки такого порушення.

  Установлення відповідальності платників податків та їх посадових осіб за порушення правил податкового обліку, невиконання законних вимог адміністратора та запровадження механізмів забезпечення виконання таких вимог.

  Установлення відповідальності посадових осіб адміністратора та контролюючого органу за порушення законних прав платників податків та запровадження механізмів обов'язкового відшкодування завданих йому збитків. Запровадження права платника податків на звернення безпосередньо до суду щодо притягнення винної посадової особи до адміністративної відповідальності або порушення стосовно такої особи кримінальної справи.

  Списання податкової заборгованості здійснюється на підставі, у випадках та в порядку, визначених законами України.

  Запровадження системи надання платниками податків у визначених законом випадках додаткового забезпечення гарантій сплати податків.

  Виявлення, розкриття та розслідування злочинів у сфері оподаткування проводиться відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства України та законодавства про оперативно-розшукову діяльність.

Основною метою здійснення правоохоронної функції є відшкодування державі завданих збитків. У разі добровільної сплати платником прихованих податків і зборів (обов'язкових платежів) та нарахованих штрафних санкцій кримінальне переслідування такого платника податків - фізичної особи або посадових осіб платника податків - юридичної особи припиняється.

  Встановлення та дотримання норми, що зміни ставок податків і зборів (обов'язкових платежів) та механізмів адміністрування не будуть внесені пізніше ніж за 6 місяців до початку нового календарного року, в якому повинні почати діяти нові правила та ставки.

  Офіційне тлумачення норм податкового законодавства здійснюється виключно Конституційним Судом України. Роз’яснення адміністратора та контролюючого органу не є обов’язковими для виконання платниками податків

 

 


Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.