Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

Автор: ochag от 29-02-2012, 16:01

ПРАВА  ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ


 

            У кожній правовій державі визначається характер взаємозв'язків суспільства й особи, держави та громадянина, тому, як офіційний представник суспільства, держава юридично закріплює права та обов'язки людини і громадянина. Відповідно основні права і свободи людини, закріплені, як правило, в Конституції держави, де визначається спрямованість діяльності держави.

            Говорячи про державу Україну в сучасних умовах, то можна сказати наступне.

            Що держава Україна юридично не закріпила основополагаючі права і свободи людини і громадянина, оскільки даже в Конституції України не закріплені національні інтереси українців, їх права, свободи, життя, здоров’є, безпека.

            У Конституції України надані права і можливості, які необхідні для існування та розвитку в конкретно-історичних умовах,  всім людям, але тільки не українцям, так як в ній не розкривається поняття людини, зокрема, чи стосується це українця?

            Тому і в сучасних умовах владі/бладі є можливість грубо порушувати всі права і свободи українців :    

            фізичні   (необхідні   для   фізичного   існування,   для задоволення біологічних, матеріальних потреб - право на життя, житло, безпечне природне середовище, належний рівень матеріального забезпечення);

            особисті   (щодо   збереження,   розвитку  та   захисту морально-психологічної   індивідуальності     людини,     її світогляду та духовності - право на ім'я, честь, гідність, свободу віросповідання, переконань, сумління тощо);

            культурні (щодо збереження, розвитку національної самобутності, доступу до духовних здобутків людства, їхнє засвоєння, використання та участь у подальшому розвитку — право   на   освіту,   виховання,   користування   надбаннями культури та  мистецтва,  авторство,  наукову,  технічну та художню творчість);

            економічні (можливості реалізувати свої здібності й здобувати    засоби    до   існування,     беручи    участь    у виробництві  матеріальних та духовних благ. — право  на здобуття професії, вибір та здійснення трудової діяльності, справедливу оплату праці, відпочинок і дозвілля та ін,);

          політичні (що стосуються  участі  у державному та громадському житті,  впливу на діяльність різноманітних державних    органів,    а    також громадських    об'єднань             політичного спрямування - право на громадянство, участь у державному    управлінні   суспільством,     у     формуванні представницьких органів державної влади і т. д.).

            Існує також інша класифікація прав людини, зокрема:

-                         за  характером,   способом   здійснення   -  активні   та пасивні;

-            за значенням для носія - основні й неосновні;

-                         за суб'єктами- індивідуальні, колективні.

 

            Держава Україна не забезпечує права й свободи особистості за допомогою норм права, не створює різноманітні внутрішні механізми і процедури.

            Тому і стала необхідність відстороненні існуючої влади від управління державою Україна і взяття влади у руки Народу України, через механізм скликання Конституційних Зборів та утворення Революційної Ради для управління майном Народу.

            Проте силами однієї держави важко це зробити, тому необхідні звернення до міжнародної спільноти та отримати міжнародні гарантії.

 

 

 

 

От кого: Томасевич Александр <tomas@it-tim.net>


Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.