Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

У селі Руда 18.11.2012 року створена перша ...

Автор: ochag от 27-12-2012, 09:44

«В єдності сила народу - Боже нам єдність подай»

 


У селі Руда 18.11.2012 року створена перша на теренах західної України територіальна громада. Голова територіальної громади с. Руда Байор Іван Олексійович з комітетом громадських представників в кількості 6 чоловік зібрали за даними підписних листів делегованих їм 155 голосів жителів с. Руда, статут громади затверджений більшістю жителів села та поданий на розгляд сесії Прибужанівської сільської ради. Активно ведеться робота із створення вуличних комітетів. Шляхом повідомлення комітет громадських представників зареєстрував територіальну громаду с. Руда в Прибужанівській сільській раді, в Кам’янка-Бузькій районній раді, Львівській обласній раді та в Кам’янка-Бузькому районному відділі юстиції України.


Перші кроки діяльності громади:
Земельні питання. Комітет громадських представників взяв під свій контроль укладання угод щодо земельних паїв. Водночас, ситуація критична: за 10 років жителі громади с. Руда 5 разів підписували договори оренди та жодного разу не дочекалися реєстрації та видачі третього екземпляру договору на руки. За ініціативи комітету громадських представників та підтримки депутатів обласної ради Кирилича В.І. та Верховної Ради України Блавацького М.В. договори реєструються та видаються треті екземпляри жителям територіальної громади с. Руда. Були наміри комітету громадських представників покращити умови договору та анулювати договори, котрі були підписані, як пусті бланки, але ці договори були вже зареєстрованими. Великий супротив іде з боку органів місцевої влади. Отже, за ріллю платять 4 %, а за сінокіс 6%.  Комітет громадських представників пропонує через два роки переглянути умови цих договорів і якщо будемо діяти, як одна велика команда, то зуміємо захистити свою землю. Що стосується невитребуваних паїв, які у нас є, то з ініціативи комітету громадських представників с. Руда, Прибужанівська сільська рада 03.10.2012 року уклала угоди оренди на ці паї. Констатуємо факт, що бюджет Прибужанівської сільської ради поповнився на 96 000 гривень. Виникає логічне запитання  з цього приводу:  куди йшли гроші за невитребувані паї в минулі роки?
Комітет громадських представників с. Руда веде перемовини з представниками ТзОВ «Агро Л В Лімітед» про укладання тимчасових угод на оренду паїв зі спадкоємцями, котрі мають такий статус. Також вирішується питання фінансової підтримки з переоформлення спадкоємності на паї членам громади, котрі є малозабезпеченими. Просимо членів громади активніше співпрацювати з комітетом громадських представників с. Руда.
Річний звіт голови Прибужанівської сільської ради
Жителі нашої громади вражені і шоковані річним звітом нашого сільського голови. Маленькі діти та їхні родини зібралися на свято святого Миколая в Народному домі. Зібрані на сцені для виступу, діти нарядилися у тоненькі вишиванки, незважаючи на те, що у приміщенні було холодніше, аніж на вулиці. І тут на сцену виходить голова Прибужанівської сільської ради з районним депутатом - регіоналом та виносять на середину сцени стіл. Про що вони звітували,  ніхто не второпав. Люди в селі Прибужани за свій кошт цвинтар обгородили, а голова звітує… Спонсори за наші земельні паї крісла в народний дім купили, а голова звітує…
За гроші жителів смт. Добротвір з виділених їхньою селищною радою коштів відремонтували дорогу, відходами, зіструганими з дорожнього покриття, повинні були укріпити узбіччя, але певну частину вивезли на облаштування Прибужанівського цвинтаря.
Подарунки дітям на свято спонсори купили:  витратили на благодійність 6 000 грн. Так ніхто і не зрозумів, куди пішли 444 000 гривень з бюджету Прибужанівської сільської ради, котрі були отримані за 2012 рік. Поки наші діти вислуховували звіт та синіли від холоду, чиновники нам вішали на вуха локшину. Питань жителі громади с. Руда їм не задавали, оскільки пошкодували своїх дітей.
Звернення комітету громадських представників територіальної громади с. Руда
Шановні односельчани, жителі територіальної громади с. Руда, доки Ми будемо жити за принципом «Моя хата скраю….», терпіти, мовчати, доки неправда буде над нами панувати?! Громада - то велика сила! Як будемо разом свою гідність та честь у законний спосіб захищати, то будуть нас поважати і будуть з нами рахуватися. Бо сільський хлібороб все життя важко працює, а доброго слова від чиновника не чує. Сидять у теплих кабінетах, папірці перекладають, а тих хто їх годує, за людей не мають. Тому просимо Вас: не будьте байдужі! У Вас є діти, онуки, котрим потрібно залишитися на цій землі господарями і не тільки у своєму селі, а й на своїй рідній Україні.     
    З наступаючим Вас Новим 2013 Роком та Різдвом Христовим!!!


З повагою, Комітет громадських представників


Байор І.О.
Костунь Я.Й.
Саюк І.П.
Кручкевич Г.П.
Калиневич В.Ю.
Бурко Л.М.


Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.