Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Активісти «Вперед» прийняли Заяву, в якій виклали свої вимоги по доопрацюванню урядового законопроекту

Автор: ochag от 14-06-2011, 18:19

  Активісти «Вперед» прийняли Заяву, в якій виклали свої вимоги по доопрацюванню урядового законопроекту

 

    Урядовий документ про спрощену систему оподаткування потребує доопрацювання. Основне завдання - не допустити перетворення спрощеної системи на засіб оптимізації податків великим бізнесом, тим самим дискредитуючи саму ідею спрощеної системи. Про це 14 червня повідомила народний депутат, голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська (фракція «БЮТ-Батьківщина») під час засідання Координаційної ради Всеукраїнської громадянської акції «Вперед».

    Законопроект про спрощену систему оподаткування, який розглядатиме в четвер 16 червня Верховна Рада, містить суттєві недоробки. «Ми його детально вивчили на робочих групах і підготували свої зауваження. Основне завдання - не допустити, щоб спрощена система стала засобом ухилення великого бізнесу від оподаткування », - підкреслила народний депутат.

  Головна функція спрощеної системи оподаткування - забезпечити людям можливість організувати своє робоче місце, створювати робочі місця, і таким чином дати імпульс для розвитку української економіки.

    Активісти «Вперед» прийняли Заяву, в якій виклали свої вимоги по доопрацюванню урядового законопроекту. Зокрема, у громадянській акції наполягають на вилученні закладених у документ схем ухилення від сплати податків та мінімізації податкових зобов'язань. Активісти вимагають встановити оптимальний перелік видів діяльності, які не підпадають під спрощену систему (за зразком, запропонованим в законопроекті № 8521-1 Наталії Королівської).

    У Координаційній раді акції «Вперед» пропонують скасувати прив'язку ставок єдиного податку та обсягу виручки до мінімальної зарплати, замінивши їх фіксованою сумою податку, а також на збільшенні граничного обсягу виручки до рівня, визначеного в законопроекті № 8521-1.

 

 


    Активісти «Вперед» вважають недоцільною норму щодо обов'язкової реєстрації платником ПДВ для підприємців, які бажають працювати з юридичними особами. Крім того, пропонується встановити максимально просту форму книги обліку доходів і закріпити її в законі, скасувати обтяжливу звітність в розрізі контрагентів, а також скасувати штрафні санкції у вигляді анулювання свідоцтва про держреєстрацію. На думку активістів, це занадто жорстке покарання, яке потягне за собою зростання корупційних поборів. Також активісти наполягають на скороченні вдвічі ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ) для підприємців, та пропонують ввести норму про добровільність сплати ЄСВ підприємцями.

    Ще одна вимога - продовження до кінця року мораторію на контрольні перевірки підприємців, дія якого закінчується 1 липня. «Сьогодні в багатьох регіонах України готуються «каральні загони» контрольних органів, щоб з 1 липня почати тотальні перевірки малих і середніх підприємств», - сказала Наталія Королевська, представляючи вимоги активістів. - «Парламент піде на канікули, а в цей час під егідою держави будуть проводитися рейдерські захвати торгових підприємств і компаній, що займаються виробництвом. Цього допустити не можна, тому мораторій на контрольні перевірки повинен бути продовжений до 1 січня 2012 року».

 

 

http://www.govpered.org.ua/index.php/news/120-sproschenkanelazivka


Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.