Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Оксана Продан виступила проти урядової Концепції

Автор: ochag от 21-03-2011, 15:10

Оксана Продан виступила проти урядової Концепції

 


   18 березня 2011 року Урядова робоча група по підготовці законопроекту про оподаткування малого бізнесу презентувала свою Концепцію реформування спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності.

   Ознайомившись з Концепцією, Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» звернулось до Уряду щодо необхідності обов’язкового врахування в законопроекті, який готується, позиції бізнесу для реального збереження спрощеної системи і малого бізнесу в Україні.

   Голова ГО «ФОРТЕЦЯ» Оксана Продан зазначає у зверненні, що урядова Концепція передбачає:

- введення обліку витрат платниками єдиного податку;

- обмеження застосування єдиного податку для багатьох видів діяльності, а також заборону надавати послуги платниками єдиного податку один одному;

- збільшення ставки єдиного податку в чотири рази при збереженні дозволеного обороту на теперішньому рівні.

    «В разі прийняття законопроекту на базі урядової Концепції, без врахування наших зауважень та пропозицій, малий бізнес опиниться в повній залежності від контролюючих органів, бо буде змушений вести практично такий самий облік, що і на загальній системі. Платники єдиного податку не матимуть можливості надавати послуги один одному, а значить опиняться перед вибором – платити відсоток з обороту або втрачати клієнтів, таких самих платників єдиного податку.  

 

   Більше того, Концепція не просто не враховує нашої пропозиції по зменшенню навантаження на малий бізнес єдиним соціальним внеском, але й збільшує ставку податку в чотири  рази відносно 86 гривень, які сплачуються сьогодні. Ці та інші положення в Концепції значно звужують застосування спрощеної системи оподаткування і роблять цю систему недоступною для більшості підприємців. Саме тому, ми повинні сьогодні зробити все необхідне, можливе і неможливе, для врахування в законопроекті про спрощену систему оподаткування не просто позиції, а потреб бізнесу.» - заявила Оксана Продан.


Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.