Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Р Е З О Л Ю Ц І Я Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України Київ 10 грудня 2012 року

Автор: ochag от 12-12-2012, 18:11

 

Р Е З О Л Ю Ц І Я

 

Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

 

 

 

Київ 10 грудня 2012 року

 

 

 

За підсумками обговорення проблемних питань розвитку малого та середнього підприємництва в Україні, Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України констатує, що владно-олігархічне керівництво держави, всупереч інтересам народу України, продовжує використовувати владу заради власного збагачення, створюючи нестерпні умови для роботи малого і середнього бізнесу. В Україні фактично завершено формування поліцейської держави, коли проти будь-якої особи може бути порушено кримінальну справу, а бізнес громадянина України, який відкрито виступив проти узурпованих органів влади, може бути у неправовий спосіб відібрано або знищено.

 

У таких умовах Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України продовжує послідовно відстоювати права та основні свободи людини та громадянина, у тому числі здійснення права на підприємницьку діяльність.

 

Головним джерелом створення системних перешкод розвитку підприємництва є надвеликий монополістичний бізнес - олігархат, який підім'яв під себе Верховну Раду, Кабінет Міністрів, Президента. Приймаючи регуляторні акти найвищої юридичної сили, Верховна Рада України ігнорує принципи прозорості та врахування громадської думки, порушуючи баланс інтересів населення, бізнесу та держави на користь купки олігархів, які окупували державу. Проведені в абсолютно нелегітимний спосіб останні вибори до Верховної Ради взагалі не дають змоги сприймати цю Верховну Раду як повноцінний законотворчий орган.

 

Бізнес-середовище України під тиском регуляторного пресу держави, свавілля контролюючих органів, постійних викривлень в роботі судової системи, вимушене пристосовуватись до нових умов чи вишукувати шляхи спротиву побудові в Україні антинародного типу держави під керівництвом купки олігархів.

 

Сповідуючи принцип верховенства права, забезпечуючи розбудову України як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави, надаючи першочергову вагу такому інструменту народовладдя як територіальні громади, будучи відповідальними за долю України перед минулими, нинішнім та прийдешніми поколіннями, Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

1. Вживати заходів щодо примусу Верховної Ради України до прийняття регуляторних актів з дотриманням принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності та при підготовці аналізу регуляторного впливу законопроекту обов’язково досліджувати вплив регулювання на стан малого підприємництва.

 

2. Оскільки юридичні особи - ринки України, як правило, не отримували та не узгоджували в установленому порядку земельні ділянки для забудови ринків, а також не узгоджували проектної документації щодо будівництва ринків та, як правило, не будували ринків, тому не мають у своїй власності відповідно облаштованих торговельних місць, лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, упорядкованої території, громадських санітарних вузлів, достатньої кількості води, електроенергії, зв'язку, тепла. Наголошуємо, що робочі місця на ринках у злочинний спосіб створені за рахунок підприємців і використовуються сьогодні у фіктивній підприємницькій діяльності. Жодних документів, що підтверджують право власності підприємців на ці робочі місця, їм не було надано, а розрахунок ставки оренди за створене за їх ж кошти робоче місце відбувається сьогодні в абсолютно довільний спосіб.

 

Тому вимагаємо встановити законність на ринках міст України та усунути за наявності практику фіктивної підприємницької діяльності, повернувши ринки у комунальну власність їх законним власникам – територіальним громадам.

 

3. Зосередити зусилля на недопущенні прийняття законопроектів, які створюють додаткові перешкоди розвитку підприємництва, зокрема:

 

3.1 законопроект «Про внутрішню торгівлю» (реєстровий № 9443 від 10.11.2011, внесений Кабінетом Міністрів України);

 

3.2 законопроект «Про внесення змін в деякі закони України», (реєстровий № 9733 від 06.09.2012, внесений Кабінетом Міністрів України), який спрямований на виключення органів із захисту прав споживачів з-під сфери дії Закону України «Про засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»;

 

3.3 законопроект «Про внесення змін до статті 296 Податкового кодексу України щодо посилення контролю за обігом товарів іноземного виробництва» (реєстровий № 11404 від 07.11.2012, внесений Кабінетом Міністрів України), згідно якого підприємців зобов’язують використовувати РРО при торгівлі імпортними товарами.

 

4. Добиватись, з метою спрощення ведення бізнесу суб’єктами малого та середнього підприємництва, внесення змін до чинних актів законодавства, зокрема:

 

4.1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», передбачивши для суб’єктів малого підприємництва право самостійно визначати необхідність сплати внесків на державне соціальне страхування;

 

4.2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» в частині зобов’язання суб’єктів малого підприємництва подавати електронну звітність з РРО шляхом передачі копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків дротовими або бездротовими каналами зв'язку;

 

4.3 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» та Постанови Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів», згідно яких було зобов’язано суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг і які відповідно до закону використовують реєстратори розрахункових операцій, повинні здійснити перехід на обов’язкове приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги).

 

4.4 В зв’язку з нездатністю керівництва держави протистояти черговому витку фінансової, економічної та інституційної кризи в Україні негайно відновити спрощену систему оподаткування та адміністрування податків в Україні, чим дати можливість малому бізнесу вчергове витягнути на своїх плечах економіку держави. Тим більше, що жодна зміна у цій сфері не відбулася без порушення чинної Конституції та законодавства держави.

 

4.5 Негайно припинити криміналізацію ринку готівкової валюти у державі, що планується здійснити через так званий «валютний» податок.

 

4.6 Негайно припинити експерименти над державним бюджетом, коли гроші відбираються з соціальних статей та перекидаються на фінансування окремих державних силових структур.

 

5. Ініціювати перегляд реформ у податковій сфері, взявши за основу досвід Грузії.

 

6. Вжити узгоджені заходи щодо законодавчого закріплення норми, згідно з якою платники єдиного податку, віднесені до 1-ї категорії, не зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів

 

8. Вимагати у Президента України:

 

8.1 розпочати виконання функції гаранта Конституції України та не допускати легалізації законів України, прийнятих з порушенням Конституції України;

 

8.2 вжити заходів щодо притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб, винних у погіршенні підприємницького середовища для суб’єктів малого і середнього бізнесу.

 

8.3 відмовитись від принципу особистої відданості на користь професійності та відповідальності при призначенні на посади в новому складі Уряду України.

 

9. Закликаємо українських громадян до активної участі та щоденної роботи у мережі колективного самозахисту.

 


Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.