Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Відкритий лист меру м. Кривий Ріг

Автор: ochag от 29-05-2011, 11:12

 

                                                                                       Відкритий лист меру м. Кривий Ріг

Начальнику Управління благоустрою та житлової політики

Виконкому Криворізької міської ради

Катриченко О.В.

Міському голові Вілкулу Ю.Г.

 

 


 

 

   Ми, приватні підприємці,члени громадської організації «Ліга підприємців Кривого Рогу»., дуже занепокоєні станом справ на ринку ритуальних послуг в м. Кривий Ріг.. Вважаємо, що йде поступова монополізація цього сегменту ринку, що призведе до подорожчання товарів та послуг, а головне мешканці- міста втратять право вибору товарів та послуг за ціною та якістю,  яке гарантує їм Закон України «Про поховання і похоронну справу».

   Директор комунального підприємства «Рітуал». систематично ігнорує звернення приватних підприємців, працюючих на ринку  ритуальних послуг, про укладання договору, який  передбачено  п.8 «Типового положення про ритуальну службу в Україні»:

 

8. Ритуальна  служба  забезпечує укладання   договорів   із суб’єктами господарювання в такому порядку:

8.1. Суб’єкт господарювання (далі – СГ),  що  виявив  бажання працювати на ринку ритуальних послуг, має подати до територіальної ритуальної служби відповідну заяву  щодо  укладання  договору  про надання  ритуальних  послуг  на  ім’я  її керівника та долучити до заяви (засвідчені у встановленому порядку копії) такі документи:

  • копію довідки про включення до ЄДРПОУ для юридичної особи або довідки  про  присвоєння  ідентифікаційного  номера  для  фізичної особи;
  • копію свідоцтва    про    державну    реєстрацію     суб’єкта підприємницької діяльності;
  • перелік послуг, що пропонуються для надання СГ;
  • режим роботи та номер телефону.

   Протягом 14 робочих днів з дня отримання заяви  територіальна ритуальна  служба  укладає  з суб’єктом господарювання договір про надання  послуг  при   наявності   всього   переліку   документів, передбачених   цим   пунктом.  Безпідставна  відмова  в  укладанні договору не допускається, вона повинна бути аргументована.

   Також,директор КП « Рітуал» без належної причини заборонив в”їзд на усі кладовища міста суб’єктам господарювання,мотивуючи тим,що в них нема договорів з КП «Рітуал».Але ,на сьогоднішній день на кладовища не пускають і підприємців,у яких було укладено договори з рітуальною службою.

   Таким чином,комунальне підприємство  «Рітуал» ускладнює та робить неможливою роботу підприємців,які займаються похоронною справою.Це фактично відмова від конкуренції.Усі ми добре знаємо,що конкуренція-це рушій економіки.У замовника завжди має бути вибір.Якщо наше питання не буде вирішено позитивно на міському рівні,ми будемо звертатися до Антімонопольного комітету.Комунальне підприємство «Рітуал» присвоїло собі право вирішувати долю приватних служб.Хочу-укладу угоду,не хочу-до побачення.Звичайно все залежить від керівника комунальної структури,від його порядності і принциповості.Можливо,даючи вказівки не пускати на кладовище підприємців,директор ставив на мету викорінити з ринку ритуальних послуг нелегалів,які в гаражах виготовляють пам’ятники і не сплачують податки.Але,як завжди у нас буває ,це в першу чергу вдарило по легальним ритуальним фірмам,які якісно надають послуги і вчасно розраховуються з державою та створюють робочі місця.

   Рік тому відбувалась схожа ситуація, але міський голова Вілкул Ю.Г.  знайшов важелі впливу, щоб всі суб’єкти підприємництва незалежно від форми власності та партійної належності працювали  на умовах рівних можливостей гарантованих Конституцією України:

 

Стаття 42. Кожен має право на підприємницьку діяльність,  яка не заборонена законом.

Підприємницька діяльність депутатів,  посадових  і  службових осіб органів державної влади та органів  місцевого  самоврядування обмежується законом.

   Держава  забезпечує  захист  конкуренції  у   підприємницькій діяльності. Не допускаються зловживання монопольним становищем  на ринку,  неправомірне  обмеження  конкуренції  та    недобросовісна конкуренція. Види і межі монополії визначаються законом.

   Держава захищає права споживачів, здійснює контроль за якістю і безпечністю продукції та  усіх  видів  послуг  і  робіт,  сприяє діяльності громадських організацій споживачів.

Вважаємо, що директор КП  «Рітуал». не тільки порушує Закон України «Про поховання та похоронну справу», а також перешкоджає здійсненню законній господарській діяльності, і його дії підпадають під ст. 206 КК України.

 

   І взагалі, чим керувались депутати міської ради, коли призначали на посаду  керівника комунального підприємства людину, яка не мала не тільки досвіду керівної роботи, а навіть взагалі досвіду роботи на ринку ритуальних послуг. Складається враження, що КП «Ритуал»  було створене не для того, щоб покращити якість ритуальних послуг в нашому місті, та збільшити надходження до місцевого бюджету, а щоб усунути інших ,які працюють на цьому ринку послуг.

    Ми пропонуємо зібрати всіх суб’єктів господарювання, працюючих на ринку ритуальних послуг в м. Кривий Ріг та вирішити  врешті-решт це питання законним шляхом.

Створити дорадчу раду при ритуальній службі,до складу якої на рівних правах війдуть представники підрозділів ритуальних служб,а також суб’єкти господарювання та представники громадськості,для оперативного вирішення проблемних питань ,  що виникають у сфері надання ритуальних послуг.


 

 

 

 

 

Если это не договор, то что это?

 

  

Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.