Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

ЗаЕло РРО+НДС+великий бізнес

Автор: ochag от 11-07-2015, 05:41
 
 
 

ЗаЕло РРО+НДС+великий бізнес

 
 
АДВОКАСІ-КАМПАНІЯ: як бізнес воював з РРО?
Що це було? 
 
 
 
   У вівторок 7 липня біля криворізької міськради знову зібралась "Ліга підприємців Кривого Рогу", на цей раз це була не акція, а скоріше збори активу. Питання одне: "Що це було?"
    Більшість зійшлась у висновку, що з нами повторили Податковий майдан 2010 - принаймі наслідкі як і в 2010.
     Напередодні акції домовлялися на оргкомітеті, що стоїмо за умови 1088 в другому читанні та 1718 в першому. А отримали тільки 1088 з змінами. Згадаймо... В 2010 стояли за єдиний податок, а отримали єдиний податок + ЄСВ. І знову "Ур'я - перемога!", а фактично - злили.
     Наслідки вже отримуємо, Віктор Селепій заявив, що закриває дві торгові точки і звільнює 4 робітників, а хлопці що мають ломбарди вимушені будуть їх закрити з 1 січня.
     Підвели підсумок невтішний - знову злили.
     Вирішили підняти перед спільнотою Малого та Середнього Бізнесу питання продовження адвокасі компанії з метою вирішення чотирьох питань:
 
 
1. Прийняти закон 1718.
2. Поставити питання відмови від НДС. Найбільш динамічно прогресуючі економіки світу взагалі не мають НДС(Сінгапур, США та інші).
3. Поставити питання припинення використання великим бізнесом спрощеної системи оподаткування для ухилення від сплати податків, як приклад навести компанії Чисто техніка, Апостоловський торговий дім, Профотоцентр, Чоловічі сорочки та інші торгові мережі, що імітують себе представниками малого бізнеса.
4. Заборонити практику використання офшорних компаній. Податки повинні сплачуватись в Україні!
 
   Це відкрите звернення до спільноти Малого та Середнього Бізнесу України від підприємців Кривого Рогу і ми розраховуємо що не тільки ми стурбовані майбутнім нашого бізнесу та майбутнім української економіки, розвитком нашої держави.
 
 
 
 
Коментарі в ФБгруппі "заДело РРО":

  •  
  • Виктор Хмилевский Спілка орендарів і підприємців України підтримує криворізьких підприємців стосовно політичної оцінки ситуації навколо РРО. Політтехнології щодо цієї теми лише набирають обертів з врахуванням наближення місцевих виборів.

  • Владимир Фомицкий Віктор до чого тут політика? та місцеві вибори? Криворізькі базари вже схожі на музеї - люду не має, а в торгових комплексах Апостоловський торговий дім, Конфіскат, Склад взуття - забито покупцями. Великий бізнес імітуючи МСБ фактично знищує дрібного підприємця, а нас ще заганяють в 1 000 000 при таких цінах на оптових базарах. Питання за який кошт утримувати бізнес та сплачувати податки?

  • Виктор Хмилевский Ваш крик душі, викладений дуже логічно і послідовно з практики останніх 5-ти років, ми співставляємо з парламентськими маніпуляцями та популізмом в цій проблемі. Діалог з владою, в тому числі і в її інтересах, буде ефективним лише від імені об'єднаного...Еще

  • Виктор Хмилевский До речі. Розміщена Вами інформація наштовхує на такі оцінки.

  • Владимир Фомицкий Ми як організація зявились на Податковому, а ЗаДело РРО розпочинали з першої вебконференції.

  • Владимир Фомицкий Можливо, що пункти по НДС та офшорам, ви розцінили як популізм, але саме про це говорили активісти за зборах...

  • Виктор Хмилевский Вибачте, але марно ви мої коменти сприйняли негативно. Ваші перші кроки ми бачили.Ви у всьому більш ніж праві. Проблема в іншому. Як Вас використовують різні "лідери". Скоро Вас будуть кликати на з'їзди, а вирішення питання. затягуватиметься.

   
 

Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.