Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Мікропідприємець - не платник податків!

Автор: ochag от 27-09-2015, 23:31
 

Мікропідприємець - не платник податків!

 
 

   Відповідно до ч 2 .ст.55 Господарського кодексу України Суб'єктами господарювання є :

- громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці;

 

   Відповідно до ч 3.ст.55 Господарського кодексу України  Суб'єкти господарювання залежно від кількості працюючих та доходів від будь-якої діяльності за рік можуть належати до суб'єктів малого підприємництва, у тому числі до суб'єктів мікропідприємництва, середнього або великого підприємництва.


   Суб'єктами мікропідприємництва є:
- фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;
- юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.


   Суб'єктами малого підприємництва є:
- фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;
- юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.


Суб'єктами великого підприємництва є
- юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) перевищує 250 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності перевищує суму, еквівалентну 50 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Інші суб'єкти господарювання належать до суб'єктів середнього підприємництва.

(http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/436-15/page2)     Ознайомились з ст. 55  Господарського кодексу України?  В Податковому кодексі - мікропідприємництва не існує!

 

     Тоб-то не підлягає оподаткуванню діяльність мікропідприємця, а право обирати систему оподаткування в Податковому кодексі - належить підприємцю. Тож вибирайте самостійно і визначайтесь хто Ви є - мікропідприємець, відповівдно до ГКУ, або представник малого, середнього або великого підприємництва в відповідності до ПКУ.

 

 

   Якщо обираєте мікропідприємництво у відповідності ст. 55 Господарського кодексу України то повідомте про це податкову інспекцію:


 

                                                                                                                    Повідомлення

 


         Я, ____________________________________ громадянин України -підприємець, що працює з „____”____________ року і який має свободу здійснення підприємницької діяльності за нормами ст. 43 Господарського кодексу України та ч.3 статті 55 Господарського кодексу України (Розділу II СУБ'ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ Глави 6 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ) визначив мене , як суб'єкт мікропідприємництва в залежності від кількості працюючих та доходів від діяльності за рік , а саме:

„Суб’єктами мікропідприємництва є:

-фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

-юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України”.

     Отже в результаті моєї підприємницької діяльності я маю дохід за рік менший ніж 2 мільйонам євро та кількість найманих осіб за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб то за нормами ч.3 ст.55 Господарського кодексу мене визначено ,як суб,єкт мікропідприємництва , який за нормами Податкового кодексу не підлягає оподаткуванню про що подаю відповідне повідомлення до податкового органу .

На підставі вищезазначеного :

Прошу:

1.Вважати декларацію за 201___рік помилково наданою;

2.Помилково сплачені мною податки за останні три роки повернути на розрахунковий рахунок №__________________________

.

„_____” ____________2015 р                                      ____________                                                     ______________

 

 

 

 

Відеозвіт круглого столу мікропідприємців з керівництвом податкової служби, щодо

 

забезпечення виконання ч.3 ст.55 Господарського кодексу України:

 ;

                 Щоб додатково забезпечити впевненість й безпеку відмовтесь від статусу фізичної особи платника податків - ідентифікаційного коду бо відповідно від Декларації про державний суверенитет України - громадянин України не має статусу платника податків http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/55-12,  що закріплено в 19 та 67 ст. Констітуції України.

Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.