Кривой Рог, предприниматель, лигаНаши контакты

Наша электронная почта и телефоны:

vladimirfomitskiy@gmail.com

Украина, Кривой Рог, ул. Лермонтова, 60

тел. 067-367-24-27


Кривой Рог, популярные новости недели
Облако тегов


Календарь, Кривой Рог
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Оплески в Апеляційному суді Одеської області!?

Автор: ochag от 9-01-2013, 18:35
Оплески в Апеляційному суді Одеської області!?


"За що і кому?"- запитаєш країно.
"За правосуддя, Його честі!"-відповідає Одеса, втомлена від правового нігілізму.    Правосуддя в українських судах швидше правовий прецидент, ніж норма. Про це знає кожен житель планети Земля, який бодай краєм вуха чув про Україну в останні три роки життя. Усі до цього звикли, але не всі з цим змирились. Особливо тебе, Українство, здивує, що із цим не може змиритися Одеса, яку всупереч її волі, повінчали із відомим кінологом-рахівником.
    Але ж Одеса- "кісєйна баришня", скажуть фарбовані біло-блакитні. Вона не має живого втілення - скажуть представники опозиції. Заперечу і тим, і іншим, бо має! Сьогодні на кожному перехресті, у кожній домівці, починаючи із Дерибасівської , і, закінчуючи Фонтанкою, від "Провозу" до "7 кілометра", від Чорного моря до Хаджибейського лиману звучатиме ім'я -Амір. Амір Скляр, 28-ми річний молодий одесит, який кинув виклик роками створюваній системі терору і... переміг!
    Його історія банальна. Амір хоче жити в своїй країні, чесно сплачувати податки, і бути захищеним від криміналу, який, наче ракова пухлина, поглинув його рідне місто.
    Підчас спланованої кампаніі по відібранню у нього бізнесу- торгового місця на ринку "7- кілометр", на його очах до безсвідомого стану та крові збили найріднішу людину- матір. Це звірство ввійшло в звичку перевертнів в пагонах, що називають себе правоохоронними органами, і, в угоду хамській орді, відбирають у людей їх власність. Замість порушення карної справи за побиття- горезвісний Овідіопольский районний суд Одеської області (працюючий на обслузі адміністрації базару) притягнув Аміра до адміністративної відповідальності за хуліганство.
    Будеш здивованим, Українство, бо від такого "хуліганства", який побачила сьогодні я підчас огляду відеодоказів у суді, посивів не лише Амір, але і суддя, який його переглянув. І це "хуліганство" проявилося у тому, що син, якому фізично перешкодили у доступі до побитої матері, просив у , вибач, "жлоба" в цивільному показати посвідчення, надати документи, на підставі яких діє біля його торгового місця і пропустити до жінки, щодо якої чинять насильство. При цьому, хлопець не витягаг біту, газовий балончик чи кулемет , а говорив: "Будь- ласка, пустіть до матері". Дивовижно. За "Будь-ласка, пустіть до матері"- до відповідальності! Як тобі, країно, таке "правосуддя"?
    Сьогодні це божевілля, яке хамська орда видала за "правосуддя" зупинив суддя Тарівєрдієв Тарівєрді Авчиханович і на справі показав, як виглядає правосуддя без лапок, яким повинно його бачити Українство. Я пишу повне ім'я судді умисно, тому що ця людина на моїх очах тріумфально увінчала себе повагою. Своє рішення суддя виніс всупереч волі хамської орди, що засіла у найвищих владних кабінетах Одещини. Це-вчинок! І цей вчинок неодмінно ввійде в історію одеської судової діяльності як такий, який змінює хід історії.
    Зал, де відбувалося засідання, наповнила група активістів руху "За всю Одесу" та правники, обурені злочинами проти людяності на Одещині. Тут були брати Бабейко, щодо яких так званий мер-сахалінський петрушка наказав порушити кримінальну справу, і яких намагалися ув'язнити за переконання та вигаданий штурм мерії 21 грудня 2012 року; Оксана Міхєєва- що на побиття відреагувала не очікуваним протистоянням криміналітету у владі; Андрій Сидоренко, якого люди з-поміж себе називають другим, після Бога в Одесі за принциповість і правдолюбство. Люди, які прийшли підтримати Аміра, не просто наповнили собою зал. Вони принесли в його стіни право. Саме таке право взяв на своє озбороєння Амір, попередньо відмовившись від принизливого шляху насилля і терору.
    Так голосно і впевнено, як читав своє рішення Тарівєрдієв, на моїй пам'яті читали лише судді від Бога, які знають ціну Закону. Він не стікав потом, не бився в прихованих істеричних конвульсіях. Його устами говорила правда, і це було вражаюче. Усі присутні зірвали тишу аплодисментами щодо людини, яку, по праву , Одеса називатиме "Ваша честь". Аплодували і Аміру. Я бачила очі Аміра, в яких за мить зник смуток. То були очі українця, що відчув захист права.
    Колись мала нагоду спитати у одного із суддів від Бога: "Чому захотів стати суддею?" Отримала відповідь: "Я захотів змінити світ". Дивовижно, що такий юридичний романтизм у спогадах навіяв судовий процес сьогодні-в розпал організації та виконання масових політичних кримінальних репресій. За такі миті варто жити, вірити в правосуддя і державність, боротися і перемагати.Комментарии:

Оставить комментарий

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.